IG FB YT

Soutěž

Sedíš doma u počítače a říkáš si, že tahle doba je tak trochu na hlavu? My taky! A aby nám ta hlava nepraskla, pusťme z ní nějaké nápady ven! Součástí Brno Art Week je výtvarná soutěž, letos netradičně v podobě tří kreativních výzev, jejichž splněním se můžeš (ale nemusíš) zúčastnit naší soutěže o hodnotné ceny a věčnou slávu! Výsledek jen nahraješ na svůj Instagram s hashtagem #BAWSOUTEZ​ a už soutěžíš! Nepotřebuješ žádné speciální pomůcky, jen svou hlavu a ruce. 😊 Veškeré info najdeš níže. Těšíme se na Tebe a na Tvoje nápady!

Téma celé soutěže, a tedy i všech tří výzev je „NA HLAVU“. Soutěž probíhá od 6. 4. do 22. 4. 2021 (deadline). Vyhlášení vítězů se uskuteční v neděli 25. 4. 2021 na YouTube Brno Art Week.

1. výzva:
Vytvořte komiks o maximálně třech políčkách (ale klidně i méně, můžete vytvořit i mem). Můžete využít jakoukoliv výtvarnou techniku, třeba kresbu, malbu nebo koláž klasickou či digitální.

2. výzva:
Vytvořte GIF! Je to jednoduché: stačí vyfotit dvě fotky, dát je dohromady na gifmaker.me a máte hotovou nejkratší možnou animaci. 😊 Výsledek stáhněte ve formátu MP4 a nahrajte na Instagram (možnost Create Video Animation) 😊

3. výzva:
Vymyslete výtvarnou akci. Může to být happening, performance nebo jakýkoliv výtvarný počin, který se bude týkat tématu „Na hlavu“ a který uděláte ve spolupráci s alespoň jednou další osobou. Důležité je akci i zdokumentovat, nejlépe nahrát na video (na šířku, max. 2 minuty dlouhé) nebo vyfotit.

► Výzvu mám splněnou, co pak?
Svůj výsledek nahrajete na Instagram (veřejně, abychom ho viděli!), napíšete k němu krátký komentář a označíte hashtagem #BAWSOUTEZ​.

► Co když vyhraju?
Když vyhraješ, bude Tě kontaktovat BAW tým. Budeme po Tobě chtít vědět Tvé jméno, do které chodíš třídy a školy. A pak se domluvíme na předání cen, které jsi vyhrál. 😊 U každé výzvy vyhrávají tři soutěžící.

► Bude někde zveřejněné moje jméno?
Příspěvky klidně můžeš odesílat ze svého Instagramu pod přezdívkou. Jenom v případě, že vyhraješ, budeme chtít znát Tvoje jméno, do které chodíš třídy a do které školy. A tyhle informace zveřejníme spolu s Tvým dílem (to je ta věčná sláva!).

► Stačí nahrát příspěvek na Instagram jako Story?
Ne, příspěvek by měl na Tvém Instagramu viset alespoň do konce BAW, tj. do neděle 25. 4. 2021.

► Co když chci tvořit, ale nemůžu/nechci se zúčastnit soutěže (už nejsem na střední, nechci být zveřejněn)?
Napiš k příspěvku, že se přidáváš k výzvě, ale nesoutěžíš. 😊

► Co když nemám Instagram?
Tak si ho založ. 😊 Po skončení soutěže ho můžeš kdyžtak zase zrušit.


Soutěžící uděluje přihlášením se do soutěže (nahrání příspěvku na Instagram se soutěžním hashtagem #BAWSOUTEZ​) vyhlašovateli souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem předání výhry, řešení otázek souvisejících s účastí v soutěži a pro marketingové a propagační účely. Poskytnutí údajů je podmínkou pro uznání výhry v soutěži, pro samotnou účast nejsou vyžadovány. Správcem osobních údajů je vyhlašovatel. Souhlas uděluje soutěžící podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 –Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „GDPR“). Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány v rozsahu jméno, příjmení, ročník vzdělávání a název navštěvované školy, e-mailová adresa, telefonní číslo a jméno účtu na platformě Instagram.